Lokalita Letňany

Novostavba se 79 byty vyroste mezi ulicemi Krnovská a Frýdecká v Letňanech. Bude mít 9 nadzemních podlaží a naleznete v ní byty všech velikostí.

Letňany, které kdysi byly jen malinkou obcí daleko za centrem Prahy, se za několik desetiletí rozrostly do opravdové městské čtvrti, která nabízí odpovídající infrastrukturu a má skvělé dopravní, obchodní i společenské zázemí. Dostupnost městské hromadné dopravy, včetně blízkosti jedné z tras metra, je určitě výhodou nejen pro osoby v aktivním pracovním procesu, ale i pro mnohé studenty a mladé lidi. Byty Letňany vám pomohou najít nové bydlení v této lokalitě.

Velice rozmanitou občanskou vybavenost, která zde ještě před několika lety nebyla tak docela samozřejmostí, dokresluje městská zeleň, které je v okolí bytů v Letňanech asi nejvíce v celé Praze.

Letňany - místo, kde chcete bydlet

V Letňanech je navíc vybudováno neveřejné mezinárodní letiště, je velmi dobře dostupné jak městskou hromadnou dopravou, tak i vlastním automobilem a jen tři sta metrů od letištní plochy je stanice pražského metra. Obchodní centrum Letňany pak nabízí možnosti všestranného nakupování, ale i dobré zábavy, sportu a kulturního vyžití. Aquacentrum, fitness kluby nebo lesopark v kombinaci s cyklistickými stezkami nabízí sportovním nadšencům víc než dost...

V nových bytech v Letňanech najdete i skvělý výhled do příjemně zelené krajiny, stejně jako pohodlné bydlení, které skýtá například i dětské hřiště, zastřešené parkování nebo skvělé vybavení bytu, které si můžete vybrat podle svého nejlepšího gusta. Takže pokud váháte, vlastně ani nemáte proč, novostavby v Letňanech na Vás čekají... :-)

 

 

 

 

 

 
 
Jste zde: Home Lokalita Letňany