Chyba
  • JUser: :_load: Nelze nahrát uživatele s ID: 45

Rádi byste bydleli v Praze, ale obáváte se smogu, hluku nebo příliš velkého množství sousedů? Nemusíte! Byty v Letňanech patří mezi nejvyhledávanější lokality v pražském regionu a navíc se jedná skutečně o moderní způsob bydlení, který ocení celá vaše rodina. Blízkost metra a obchodního centra, kde najdete například i multikino, celou řadu restaurací či maximální sportovní vyžití čeká doslova jen na to, kdy je konečně objevíte. Do Letňan se pohodlně dostanete nejen s MHD, ale i s taxi Praha.

pátek, 15 březen 2013 16:05

Byty v Letňanech chce dnes každý

Byty v Letňanech jsou v posledních letech opravdu žádané a developerské firmy nestíhají pokrývat pražskou i mimopražskou poptávku. Příjemná příroda všude kolem, která nezabraňuje civilizačnímu rozkvětu a dostupnosti dopravních linek, potěší určitě každého, kdo chce snoubit práci třeba ve špičkové mezinárodně uznávané společnosti s možností odpočívat v klidném parčíku nebo v prostředí, kde zkrátka nepotká člověka na každém kroku.

Chcete si udržet v novém bydlení kvalitní životní úroveň, žít moderním stylem života, ekologicky a pohodlně a zároveň mít dostupné centrum Prahy? Pak stačí jen kontaktovat naše realitní centrum a Váš sen se může stát realitou.

Strana 1 z 2