Chyba
  • JUser: :_load: Nelze nahrát uživatele s ID: 45

Kvalitní a moderní bydlení v pražských Letňanech

Chcete si udržet v novém bydlení kvalitní životní úroveň, žít moderním stylem života, ekologicky a pohodlně a zároveň mít dostupné centrum Prahy? Pak stačí jen kontaktovat naše realitní centrum a Váš sen se může stát realitou.


Byty Letňany - přírodě nablízku

Příjemný design bytů v Letňanech, blízkost Letňanského lesoparku, kam se dá chodit na dlouhé romantické procházky s partnerem či partnerkou a samozřejmě i skvělá dopravní dostupnost, která vůbec neohrožuje bydlení doslova v centru zeleně a rozmanité přírodní scenérie. I tak by se dal nazvat projekt novostaveb v Letňanech, které dělají z Prahy 9 jedno z nejlepších míst pro poklidný a zdravý život mladých rodin s dětmi nebo i lidí středního věku.

Výstavba nových bytů v Letňanech započne letos, v roce 2104  se sem můžete s radostí nastěhovat. Zelená barva všude kolem symbolizuje nejen přírodu, ale je i symbolem mladých lidí, pro které je tato nabídka určena především. Novostavby v Letňanech opravdu lákají.

Výtečná tepelná izolace, která nabízí například izolační zdivo vyhlášených značek, zajistí, že náklady na vytápění budete moci snížit na minimum a investovat je třeba do rodinných aktivit, jejichž možnosti jsou v celé Praze, stejně jako v Letňanech, prakticky neomezené. Fitness, tenis nebo i zimní sporty, to vše se dá v našem hlavním městě bez problémů provozovat, nejde totiž jen o ulice plné smogu a kouře z městské hromadné dopravy nebo komínů nejrůznějších fabrik, ale i poměrně příjemné prostředí, plné lesoparků, laviček určených k odpočinku a turistických i cyklistických stezek na opravdu slušné úrovni.

Na oficiálním webu, věnovaném novostavbám v pražských Letňanech, byty-letnany.eu, najdete rozsáhlé informace o nových bytech v Letňanech, kde se můžete inspirovat prostředím, v němž byste v budoucnu třeba rádi bydleli. 

 
 
Jste zde: Home Letňany Kvalitní a moderní bydlení v pražských Letňanech